Aanval wolf gefilmd

Deel dit artikel:

Een schapenhouder in Nieuwkuijk heeft afgelopen nacht een aanval door een wolf op zijn schapen op film vastgelegd. De wolf grijpt een lam.

Het filmpje is op Facebook gedeeld door Ad van Krieken. Op de beelden is te zien dat de wolf eerst de ooi aanvalt en daarna het lam grijpt en daarmee wegrent. Het is niet bekend of ooi en lam de aanval overleefden.

Nieuwkuijk ligt tussen Drunen en Den Bosch, in de regio waar de laatste tijd tal van schapen zijn gedood, waarschijnlijk door één wolf.

Eén reactie op “Aanval wolf gefilmd

  1. Mandy

    Sorry hoor, maar hoe lang is nu al bekend dat de wolf naar Nederland komt? Al een aantal jaren. Waarom heeft de boer geen voorzorgsmaatregelen getroffen? Super zielig voor die schapen, maar dit is de schuld van deze boer, niet van de wolf.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Haal nog meer uit je schapenhouderij. Meld je nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Het Schaap!

Ontvang elke twee weken het laatste nieuws, praktische tips en achtergrondartikelen over gezondheid, voeding, fokkerij en veel meer. Sluit je aan bij de 6.000 schapenhouders die de nieuwsbrief al ontvangen. Mis niets meer!