Vanaf 22 graden is schaduw geven al verplicht

Deel dit artikel:

De NVWA heeft een nieuwe handhavingslijn hitte in gebruik genomen. Dat zijn criteria waarmee de inspecteurs op hete dagen vaststellen of de veehouder in overtreding is. Vanaf 22 tot 25 graden Celsius moeten veehouders zorgen voor schaduw. Als ze dat niet doen en er bij tien procent of meer dieren in de ogen van de NVWA hittestress waarneembaar is, volgt een pittige boete.

Premium

Het artikel dat je probeert te lezen is Premium voor al onze abonnees (print en online).

Abonnement

Voor slechts 4,95 per maand (excl. btw) sluit je al een Premium-abonnement af. Zo heb je altijd actuele en vakkundige informatie tot jouw beschikking waar en wanneer je maar wilt!

Bekijk de aanbieding

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Haal nog meer uit je schapenhouderij. Meld je nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Het Schaap!

Ontvang elke twee weken het laatste nieuws, praktische tips en achtergrondartikelen over gezondheid, voeding, fokkerij en veel meer. Sluit je aan bij de 6.000 schapenhouders die de nieuwsbrief al ontvangen. Mis niets meer!