Gelderland betaalt toch kuddes

Deel dit artikel:

De provincie Gelderland betaalt de tien kuddes in de provincie toch volgend jaar weer in totaal 260.000 euro voor natuurbeheer. Eerder wilde de provincie de subsidies schrappen.

Omroep Gelderland meldt dat de provincie hiermee een einde wil maken aan onzekerheid. De provincie had aangekondigd te gaan bezuinigen op deze subsidie. Dat gebeurt dus voor komend jaar nog niet.

De subsidie voor schaapskuddes staat onder druk. Eerst werd die overgeheveld van het rijk naar de provincies maar die willen bezuinigen. De provincies overleggen er over met het ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie.

Schaapskuddes die zich richten op toeristen, recreatie en educatie kunnen zelfs extra subsidie krijgen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Haal meer uit je schapenhouderij. Meld je nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Het Schaap!

Ontvang elke vrijdag het laatste nieuws, praktische tips, marktprijzen en achtergrondartikelen over gezondheid, voeding, fokkerij en veel meer. Sluit je aan bij de 6.000 schapenhouders die de nieuwsbrief al ontvangen. Mis niets meer!