Geld voor herdersopleiding

Deel dit artikel:

Het ministerie van EZ stelt bijna twee ton beschikbaar voor een herdersopleiding. Het is een deel van het geld dat is overgebleven van niet-betaalde kuddesubsidies uit 2012.

 

De aanvraag was ingediend door communicatiebureau Schuttelaar en partners, LTO-Nederland, LWPS en de Vereniging Gescheperde Schaapskudden Nederland. Zij hadden het hele beschikbare bedrag van 323.000 euro gevraagd voor de opleiding en voor certificering van schaapherders. Voor dat laatste is nog toestemming van Brussel nodig, die binnen enkele dagen wordt verwacht.

Economische Zaken is alvast akkoord met de herdersopleiding en betaalt nu 180.000 euro aan Schuttelaar dat het secretariaat van deze projecten uitvoert.

De opleiding schaapherder moet tussen nu en 1 januari 2016 plaatsvinden.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Haal meer uit je schapenhouderij. Meld je nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Het Schaap!

Ontvang elke vrijdag het laatste nieuws, praktische tips, marktprijzen en achtergrondartikelen over gezondheid, voeding, fokkerij en veel meer. Sluit je aan bij de 6.000 schapenhouders die de nieuwsbrief al ontvangen. Mis niets meer!