Topooi wint Zwartbleskeuring

Deel dit artikel:

Een ooi van Dennis Geertjes heeft op de jaarlijkse Zwartbleskeuring 91 punten behaald voor algemeen voorkomen en werd daarmee dagkampioen.

De winnende ooi staat model voor de hoge kwaliteit van deze keuring. Volgens het organiserende stamboek NZS is het zelden gebeurt dat de fokdag zulke beste schapen kende.

De winnende 2-jarige ooi is 1001744-17275.

De prijs voor het mooist getekende dier werd gewonnen door Janie v.d. Eijk. Art Lobs kreeg de prijs voor het best verzorgde bedrijf.

Er waren 191 dieren ingeschreven waarvan er 162 aanwezig waren. De keuring was in Bunschoten. Alle uitslagen staan op www.nzs.nl.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Haal nog meer uit je schapenhouderij. Meld je nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Het Schaap!

Ontvang elke twee weken het laatste nieuws, praktische tips en achtergrondartikelen over gezondheid, voeding, fokkerij en veel meer. Sluit je aan bij de 6.000 schapenhouders die de nieuwsbrief al ontvangen. Mis niets meer!