Topinschrijvingen op nationale Texelaarkeuring

Deel dit artikel:

De nationale Texelaarkeuring, op zaterdag 24 augustus in Apeldoorn, kent topinschrijvingen. Toonaangevende fokkers hebben dieren ingeschreven. Het aantal inzendingen is erg hoog.

De rubriek oudere rammen witte Texelaars kent bijvoorbeeld drie A-rammen. Ook het niveau van de Blauwe Texelaars is hoog. Voor het eerst zijn er Dassenkop-Texelaars ingeschreven. Deze kleurslag is erg populair. Er zullen er 34 van tien inzenders worden gekeurd. Van de Blauwe Texelaar zijn er 175 van dertig inzenders. De witte Texelaar kent 354 dieren van 51 inzenders, waaronder fokkers van Texel.

De Nationale Texelaarkeuring is in Apeldoorn en duurt van 10-16 uur.

Jacques Engelen

Jacques Engelen werkte maar liefst 34 jaar aan vakblad Het Schaap, voornamelijk als redacteur en later als hoofdredacteur.

Bekijk alle berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Haal meer uit je schapenhouderij. Meld je nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Het Schaap!

Ontvang elke vrijdag het laatste nieuws, praktische tips, marktprijzen en achtergrondartikelen over gezondheid, voeding, fokkerij en veel meer. Sluit je aan bij de 6.000 schapenhouders die de nieuwsbrief al ontvangen. Mis niets meer!