Schapenprijzen Bunnik stijgen, Leeuwarden en Purmerend stabiel

Marktprijzen schapen

Het was even afwachten wat de schapenprijzen zouden doen met blauwtong in het land maar tot nu toe blijven de prijzen stabiel op de veemarkten, of ze stijgen zelfs.

“Ik denk dat de invloed van blauwtong op de prijzen uiteindelijk ook gaat meevallen”, zegt handelaar Jaap Verhoog. “We exporteren een stuk minder dieren dan de vorige keer toen er blauwtong was, we zijn dus minder van de export afhankelijk. Misschien wordt het nog wel wat goedkoper maar ik denk, en hoop, dat het gaat meevallen. Ik verwacht dat de invloeden van de wolf uiteindelijk een groter probleem gaan worden in ons land.”

De prijzen:

Premium artikel

Het artikel dat u probeert te lezen is een Premium artikel
Premium artikelen zijn alleen toegankelijk voor premiumleden én abonnees van Het Schaap.

Digitaal basis

Voor slechts € 4,99 per maand sluit u al een Premium abonnement af. Zo heeft u altijd actuele en vakkundige informatie tot uw beschikking waar en wanneer u maar wilt!

Bekijk de aanbieding