Fototentoonstelling 25 jaar Schaapskudde Nunspeet

Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van Stichting Schaapskudde Gemeente Nunspeet is van 20 juni tot en met 4 september een bijzondere fototentoonstelling te zien van fotograaf en schaapherder Marc Baars.

In deze tentoonstelling laat Baars zijn liefde voor het herdersvak, de kudde en het landschap zien door middel van sfeervolle en indrukwekkende beelden. De foto’s zijn verspreid door de gemeente Nunspeet te bekijken en kunnen ook worden bezocht via een speciaal samengestelde fietsroute.

Als afsluiting van de tentoonstelling wordt op 4 september het eerste exemplaar van het bijbehorende koffietafelboek officieel overhandigd aan burgemeester Blom. In dit boek zijn alle foto’s uit de tentoonstelling opgenomen, aangevuld met extra werk van Marc Baars. Daarnaast bevat het boek een aantal korte verhalen die een persoonlijk inkijkje geven in het leven van een schaapherder.

Het koffietafelboek is vooraf te reserveren via de webshop van Stichting Schaapskudde Gemeente Nunspeet.

Deel dit evenement:

Haal meer uit je schapenhouderij. Meld je nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Het Schaap!

Ontvang elke vrijdag het laatste nieuws, praktische tips, marktprijzen en achtergrondartikelen over gezondheid, voeding, fokkerij en veel meer. Sluit je aan bij de 6.000 schapenhouders die de nieuwsbrief al ontvangen. Mis niets meer!