Schaap verliest de vacht; hoe kan dat?

Wat als een schaap wol verliest? Wolluis? Wolschurft?

Deel dit artikel:

Mijn schaap verliest wol. Eerst valt het niet zo erg op maar dan ineens loopt er in het koppel een enkel schaap waar de plukken wol vanaf hangen. Ziek? Verkeerd voer? Wolluis? Schurft? Andere parasieten? Het zijn de eerste vragen die opduiken. Wat is het antwoord?


Redactie Het Schaap

Redactie Het Schaap is een klein, gespecialiseerd team van vakjournalisten en freelancers met een sterke binding met de schapenhouderij. Vanuit directe lijnen met de praktijk vertaalt de redactie ontwikkelingen en kennis naar toepasbare informatie voor schapenhouders. Meer info: http://www.hetschaap.nl/contact/

Bekijk alle berichten

Deel dit artikel:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Haal meer uit je schapenhouderij. Meld je nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Het Schaap!

Ontvang elke vrijdag het laatste nieuws, praktische tips, marktprijzen en achtergrondartikelen over gezondheid, voeding, fokkerij en veel meer. Sluit je aan bij de 6.000 schapenhouders die de nieuwsbrief al ontvangen. Mis niets meer!